Tisková zpráva

Pozvánka na odbornou konferenci ObalTrend 2017

Již druhým rokem bude město Mikulov hostit úspěšnou konferenci ObalTrend, která se bude konat 27. - 28. dubna 2017. Akce je příležitostí pro setkání zástupců výrobních společností z České republiky a Slovenska, které spojuje společný zájem o automatizaci průmyslových procesů v oblasti balení, označování a manipulace s hotovými výrobky a paletami.

Pořadatelé konference - společnosti BOTTLING PRINTING, Alvey Manex a EKOBAL – spolu s odbornými partnery, chtějí prostřednictvím této konference sdílet své dlouholeté zkušenosti a seznámit širší veřejnost s aktuálními trendy dynamicky se vyvíjejícího oboru automatizace v obalovém průmyslu. Celá akce je připravována ve spolupráci s Obalovou asociací SYBA, sdružující firmy působící v této oblasti, společností AXIMA a dalšími odbornými partnery. Hlavním mediálním partnerem je magazín Packaging Herald.

Téma letošního ročníku „Automatizace s rozumem“ reflektuje nejnovější změny a trendy, k nimž v současnosti v odvětví balení výrobků a automatizace obecně dochází. Stroje a zařízení získávají stále dokonalejší funkce a schopnosti, ale chybí jim opravdový rozum. Během dvou konferenčních dnů se tak účastníci dozvědí formou přednášek a prezentací, jak s rozumem například na téma bezpečného balení palet, efektivního značení a kontroly kvality výrobků, flexibilního řízení linek, strojového vidění a další. To vše od českých a zahraničních odborníků dlouhodobě působících v tomto průmyslovém oboru.

Cílem konference je přinést účastníkům praktické informace, díky kterým budou moci zlepšovat a inovovat výrobní procesy, tvořit úspory a využívat synergie ve svých výrobních závodech. Nadstavbou konference je doprovodný program, během kterého si návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet na vlastní oči virtuální realitu a prohlédnout balicí technologie v showroomech všech pořadatelských firem.

Špatné rozhodnutí může udělat pouze člověk, nikoliv stroj.

Registrační formulář na konferenci najdete zde.

 

Pořadatelé konference

logo bottling 700x300

 

logo alvey 700x300

 

logo ekobal 700x300

Odborný garant

logo syba 700x300

Hlavní mediální partner

logo herald 700x300

Mediální partner

logo automatizace 700x300

Hlavní partner

 Axima

Partner

 veletrhy

Partner

fanuc